TAKSİ MÜŞTERİLERİMİZ

"Daha kaliteli hizmet almanız için 7/24 taksi hizmeti sunuyoruz"

Bizimle Avantajlarınız Üst Düzeydedir

Çağrı merkezi sistemimiz sizlerin daha rahat ve konforlu seyahat yapmanızı sağlamak için geliştirilmiştir. bizim işimiz sizleri en yakın taksi ile buluşturarak taksi şoförü ve sizler için zaman kaybını önleyerek her iki taraf için avantajlar yaratmaktır.

Taksinet Bas-Konuş, iş iletişimini ve verimliliğini artırır, iletişim maliyetlerini azaltır ve iletişim bozulmalarını en aza indirir. Çalışanlar yalnızca bir cihaz taşıyabilir ve böylece geleneksel Telsiz cihazları satın alma maliyetinden tasarruf edebilir ve tüm çalışma görevleri için yalnızca akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz.

HER ZAMAN TAKSİ

Telefonla taksi duraklarını aradınız taksi bulamadınız, bizim çağrı merkezimizde bu tip kargaşalarınız olmaz size uygun ve yakın bir taksiyi en kısa zamanda otomatik olarak size yönlendiriyoruz.

YÜKSEK GÜVENLİK

Bulunduğunuz konumu şoförümüze göndeririz ve seyahat takibi online yolculuk sonuna kadar durum kontrolü yapılmaktadır. Konumunuzu bize doğru bildirmeniz gerekmektedir.

GÜVENLİ TAKSİ

Çağrı merkezimizden size yönlendirdiğimiz şoförlerimiz tüm sertifikalara sahiptir, güven içinde seyahat edebilirsiniz. Şikayetiniz olursa bize mesaj gönderiniz..

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Şirketimiz gelişen teknoloji ile ortaya çıkan ihtiyaçlara cevap verebilmek üzere 7/24 "Taksi Çağrı Merkezi" aracılığı ile hizmet vererek siz taksi müşterisi üyelerimize teknolojiyi sunuyoruz

KONUM TAKİBİ

Çağrı merkezimiz güncel trafik bilgilerine göre, size en yakın taksiyi yönlendirmek için sizlere yardımcı olmaktadır. Taksilerimizi trafiksiz yakın bölgeden aktarmaya çalışırız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Herhangi bir sorununuzda müşteri hizmetlerimizi aramaktan ve özellikle uygulamanızdan yazarak bize bildiriniz maksimum 6 saat içinde yanıt vereceğiz. Bizi aramaktan çekinmeyinÇağrı merkezi sistemimiz sizlerin daha rahat ve konforlu seyahat yapmanızı sağlamak için geliştirilmiştir. bizim işimiz sizleri en yakın taksi ile buluşturarak taksi şoförü ve sizler için zaman kaybını önleyerek her iki taraf için avantajlar yaratmaktır.

Siz taksi müşterilerimizin de deteğiyle ilerleyen günlerde hem taksi şoförlerimize, hemde taksi müşterilerimize yönelik avantajlar sağlayacak çeşitli yenilikler ile avantajlarımızı sizlerin hizmetine sunarak ve birlikteliğimizde "Kazandır, Kazan" felsefemizle her geçen gün birlikte büyüyerek sizlere olan hizmet koşullarımızı geliştirmeyi amaçlamaktayız. Sizlerden gelen geri dönüşler bizim için çok önemli olduğunu belirtmek isteriz dolayısıyla web sitemiz sağ alt köşede bulunan iletişim formu ulaşın kısmından bize görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz gibi "Şikayetinizi bize, Memnuniyetinizi dostlarınızla paylaşmanızı" rica ederiz.
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin