Taksinet A.Ş.
Kurumsal
Taksinet A.Ş.
Hakkımızda
İlkelerimiz
TAXİTRONİC
Şirket Bilgileri
 


 
Taksinet Kurumsal Anasayfa > Kurumsal >  

Taksiler için teknoloji çalışmalarına başlayarak İnterfacom S.A. ile imzalanan distiribitörlük anlaşmasını akabinde 2012 yılı ilk aylarında kurumsallaşmak adına yapılan çalışmalar neticesinde Türk Ticaret kanunlarına göre Taksinet Teknoloji Hizmetleri ve İşletmecilik A.Ş. adı altında taksi işletmecileri ve müşterileri taleplerini karşılamak ve yoğun iş hacmine sahip kurumsal firmalar ve şehir içi ulaşımında kaliteli hizmet vermek amacı ile kuruldu.

Ekonomimizin lokomotifi olan ulaşım sektöründe yer alan aynı zamanda kayıtdışı ekonominin olduğu ve gelişmiş olan diğer ülkeler gibi taksi şirketleşmelerinin bulunmadığı ülkemiz şartları nedeniyle ihtiyaç olarak tespit edilen bu sektörün gelişimi için "Taksinet A.Ş." adını alarak Avrupa'da bu sektörde 85 yıllık deneyimi ile İnterfacom S.A. firmasının çalışan sayısı, araç gereç ve donanım kapasitesi ile sektörün ve dünyanın en büyük taksi işletmecilerinden biri olma hedefimizdir. Şirket ortaklarının Taksinet A.Ş. firmasının kurması ile oluşan sinerjiyi müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı. Türkiye ve Orta doğu distribütörlüğünü alarak taksi işletmeciliği konusunda hizmet sunmak için faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamızın kurulma prensibi iki ana unsura dayalıdır;

  • Taksimetre satış ve teknik destek
  • Taksi işletmeciliği ve içerik yönetimi

Taksi sektörünü tek çatı altında toparlayacak olan oluşumumuzun asli hedefi Avrupa, Asya ve Amerika kıtasında çok yaygın olan Call Center (Çağrı Merkezi) sistemini ülkemizde İstanbul merkezli çalışmalarını gerçekleştirmektir. Ayrıca İstanbul'da ve tüm Türkiye'yi kapsayacak taksi mesleğini sektöre dönüştürmek için çalışmalarımız sürmektedir. Bilgi işlem ve teknolojilerine yaptığımız yatırımlarla çağın gereklerine ait tüm altyapıyı firmamız kendi bünyesinde yaratarak müşterinin hizmetlerimize kolayca ulaşılmasını sağlayarak müşterilerimize en kaliteli ve konforlu seyahat imkânı ile taksi esnafımızın gelir seviyesini de artırarak sistemi reğüle edip kurumsal yapıya kavuşturmaktır .

Hızlı ve güvenli evrak teslimatı yapmak için bünyemizde ERP (Enterprise Resource Planning) işletim ve yönetim sistemini oluşturarak gelişen teknoloji ve yüksek kapasiteli sunucularımız ile teknolojik her ortamdan müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Pazarlamaya verdiği önemle marka değerimizi hızla halkımzıa ve yurtdışınana duyurmaya, diğer Grup şirketlerimizle birlikte 2023 Türkiye hedefleri içersinde ülkemizden çıkan global bir marka yaratma azmi, bilinciyle ile 7/24 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hizmette… Hız… Güven… Deneyim… İlkelerinden ödün vermeden taksi işletmeciliği alanında dünyada taksicilik standartlarını yeniden belirlemeye kararlıyız.

 

Taksinet AŞ Yönetim Kurulu

 

 
bilgi@taksinet.com.tr E-Posta adresimizden, iletişim formundan veya 08502004645 müşteri destek hattımızdan bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. -    FacebookTwitterLinkedinBlogGoogle

TAKSİ ÇAĞRI MERKEZİ
0850 200 46 45

Hizmetlerimiz
Taksi İşletmeciliği
Ödeme Sistemleri
Online Taksi Reklamı
Taksi Çağrı Merkezi
Taksi
Otomatik Sipariş (Mary)
Call Center Sipariş
Abone Taksi Hizmeti
TaxiClick Programı
Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Basın Bültenleri
Basında Biz
Basın Materyalleri
Mevzuat
Linkler
Üyelikler
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Turizm Üyelik
İletişim
Bize Ulaşın
İletişim Formu
Kroki
IK
Site Haritası
  
İptal ve İade Koşulları Yasal Uyarı
 Her hakkı Taksinet A.Ş.'ye aittir. Copyright © 2015