Taksinet A.Ş.
Kısayol
Yasal Uyarı
İptal ve İade Koşulları
 
 
İptal ve İade Koşulları Anasayfa >İptal ve İade Koşulları  

Herhangi bir satışın kısmen veya tamamen iptali durumunda Üye,katılımcı üyen'in iş yerinden almış olduğu indirimi de Türk Ticaret Kanunun,Vergi Usül Kanunun ve Tüketici Kanunun ilgili hükümleri doğrultusunda fiş veya fatura karşılığında aynı miktarda iade edebileceği gibi,indirim miktarını iade bedelinden düşerek de geri iade edebilir.İade işlemi,üye işyeri tarafından Sisteme bildirildikten sonra da verilen indirimin dağılımı tüm ulaştığı noktalardan geri alınır.

Gerçek ve Sanal POS ( BAT ve / veya BAP ) ile gerçekleşen satışlara ait iptal edilen satışlar,satış sonrası mail iadesi nedeni ile geri yapılan ödemelere ait bilgilerin varlığı durumunda Teknolineba iptal ve iadeden kaynaklanan puan hesaplarının düzeltilmesini anında veya izleyen dönemde mahsup yöntemi iel yapar.

Herhangi bir mutabakatsızlık durumunda belgesiz olmamak için Katılımcı üye veya üye'nin Gerçek ve Sanal ( BAT ve / veya BAP ) sistemine ait gün sonu raporlama , iptal edilen ürüne ait belgelerini veya kopyasını Teknolineba veya ilgili Banka tarafından ibrazın istenmesi haline karşılık olarak muhafaza etmekle yükümlüdür.Belgenin kaybı ve ibraz edilmemesi durumunda POS cihazı ilgili banka/ kuruluş kayıtları ve Teknolineba kayıtları esas alınacaktır.

 
 
bilgi@taksinet.com.tr E-Posta adresimizden, iletişim formundan veya 08502004645 müşteri destek hattımızdan bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. -    FacebookTwitterLinkedinBlogGoogle

TAKSİ ÇAĞRI MERKEZİ
0850 200 46 45

Hizmetlerimiz
Taksi İşletmeciliği
Ödeme Sistemleri
Online Taksi Reklamı
Taksi Çağrı Merkezi
Taksi
Otomatik Sipariş (Mary)
Call Center Sipariş
Abone Taksi Hizmeti
TaxiClick Programı
Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Basın Bültenleri
Basında Biz
Basın Materyalleri
Mevzuat
Linkler
Üyelikler
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Turizm Üyelik
İletişim
Bize Ulaşın
İletişim Formu
Kroki
IK
Site Haritası
  
İptal ve İade Koşulları Yasal Uyarı
 Her hakkı Taksinet A.Ş.'ye aittir. Copyright © 2015