Taksinet A.Ş.
Haberler
Bizden Haberler
Sektörel Haberler
 
Haberler Anasayfa > Haberler  
Foto Büyüt
İSBAK AŞ İŞORTAKLIĞI

21.01.2015

Taksilerde "Yolcu Bilgi Ekranı" kısaca YBE olarak isimlendirdiğimiz sistemimizi İstanbul Büyük Şehir Belediyesi iştiraklerinden İSBAK AŞ tarafından yapılmakta olup sürekli geliştirilmektedir.

 2010 yılı içerisinde İSBAK AŞ ve Taksinet AŞ olarak taksilerde yolcuların rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmesi için çalışmalarına başladığımız ve karşılıklı olarak imzalanan AR-GE işbirliğimizle dünya lideri İspanyol taksimetre üretisininde (Taxitronic) dahil olduğu bu ortak çalışmayla İstanbul Büyük Şehir belediyesinin iştiraki olan İSBAK AŞ ve diğer belediyeler ile yabancı ülkelerede şehir içi akıllı ulaşım çözümleri hazırlamaktadır. 

 Bu projede hedeflenen çalışma dünya lideri Taxitronic markasının taksimetre, call center olan çözünlerini Know-How dan faydalanarak ileride taksimetre üretimi dahil yolcuların konforlu seyat etmelerini ve taksicilerinde sistematik düzen içerisinde çalışa bilmesini sağlayıcı akıllı ulaşım sistemleri ile enteğre bir sistem yaratılmasını sağlamak için Yolcu Bilgi Ekranı (YBE) olarak isimlendirdiğimiz taksimetre bilgilerinin şoför ID, taksi anlık hızı, taksi plaka bilgisi ve taksimetre ücretinin taksimetre teknik bilgilerinin yolcu tarafındaki resimlerde görünen yolcu bilgi ekranımıza yansıtılması ile ilgili TR 2014 00932 Y numaralı faydalı model patentimizlede koruma altına alınarak ortaklaşa geliştirilen proje kapsamında uluslararası ve ulusal tüm teknik, yasal kanun ve koşullara uyan sistemimiz ile gerekli AR-GE çalışmalarımızı yürütülmekteyiz.

 Geliştirilen proje ile tek bir merkezden bulut tabanlı yönetile bilinen ve internet üzerinden diğer kurumlarında ulaşabileceği bir merkezi bir arayüz üzerinden taksilerde bulanacak ANDROİD işletim sistemli 10.1 inch genişliğinde ışıkığa duyarlı rezisitif dokunmatik ekran ile taksi yolcuları bir çok işlemi bu ekranlar ile yapabileceklerdir. Proje İSBAK AŞ tarafından geliştirilmekte olup yakın zaman içerisinde temasız kartlar ile ödeme sistemlerinde çalıştırılması ve sıcak satış, anket, duyuru, reklam hizmetleri ile taksi yolcularına çeşitli alternatif ödeme yöntemlerinin yanında seyahat süresince izlenen reklam ve anketlere katılım ile taksi yolcularımız YOLPUAN kazanarak bir sonraki taksi kullanımlarında indirimli seyahat etme imkanınada sahip olacaklardır. 

 Projenimizin 450.000 adet yurt dışında bulunan Taxitronic markalı taksimetre ile İSBAK AŞ gibi teknoloji üstü olmuş bir kurumda türk mühendislerinin geliştirdiği böyle büyük hazır bir pazara enteğre olarak katma değeri yüksek iş potansiyeli yaratmak ve ülkemizin 2023 hedeflerindeki 10 global markadan biri olma hedefimizi zaten hazır olan piyasamızla hızla gerçekleştirmek düşüncesi ile çalışmalarımızı her geçen gün hızla yürütmekteyiz. Saygılarımızla

İSBAK AŞ: Haber Bülteni Nisan 2014

 
İSBAK AŞ İŞORTAKLIĞI
Taksilerde "Yolcu Bilgi Ekranı" kısaca YBE olarak isimlendirdiğimiz sistemimizi İstanbul Büyük Şehir Belediyesi iştiraklerinden İSBAK AŞ tarafından yapılmakta olup sürekli geliştirilmektedir.
Devamı
Call Center Life Röportajımız
Dünya metropollerindeki taksi sistemi Taksinet ile Türkiye’ye geliyor.
Devamı
Taksi fiyatlarına zam geldi!
Taksi ücretlerine zam geldi. İstanbul'da taksimetre açılış ücreti 2,95 ₺'den 3,20 ₺'ye, kilometre başına ücret de 1,83 ₺'den 2 ₺'ye çıkartıldı.
Devamı
İNTERNATİONAL EURASİAN FORUM “TAXİ 2014”
Avrasya Taksi Forumu 8-9 Ağustos 2014 tarihlerinde St. Petersburg Rusya'da taksi endüstrisinin farklı iş kollarının katılımıyla düzenleniyor.
Devamı
TAXİCLİCK Web Sitesi Artık Türkçe
Taksi çağrı yöntemlerinden akıllı telefon uygulaması olan TAXİCLİCK artık tüm dünya genelinde Türkçe dil seçeneği ile hizmete sunulmuştur.
Devamı
Görme Engelliler için Sesli Taksimetre...!
Altı Nokta Körler Derneği ile Taksinet A.Ş., görme engellilerin daha rahat taksi hizmeti almaları için taksimetre protokol anlaşması imzaladı.
Devamı
Taksinet A.Ş. Kurumsal Tanıtım Filmi Yayınlandı.
Taksinet AŞ "Türkiyede ilk profesyonel taksi işletim sistemini dünyada 18 büyük metropol ile enteğre olarak çalıştırmaktadır."
Devamı
TaksinetKart Tanıtımı Yapıldı.
TaksinetKart tanıtımı Kağıthane Şoförler Odası yemeğinde yapıldı. Üye kayıtları alınmaya başlandı.
Devamı
Taksiler Avrupa Standartlarına Kavuşuyor.
Taksilerde yüksek teknoloji artık Türkiye'de taksi hizmetinde yeni bir pencere açılıyor.
Devamı
Taksinet AŞ 2014 Kataloğlarımız..
2014 yılı için tasarlanan kataloğlarımız tüm İstanbul taksi duraklarına dağıtıldı.
Devamı
Taksinet AŞ | Rusya Taxi Forumunda Türkiye'yi Temsil Etti.
Conferance Point tarafından düzenlenen Avrasya Taksi Forumu 8-9 Ağustos Rusya'da taksi endüstrisinin...
Devamı
 
 
bilgi@taksinet.com.tr E-Posta adresimizden, iletişim formundan veya 08502004645 müşteri destek hattımızdan bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. -    FacebookTwitterLinkedinBlogGoogle

TAKSİ ÇAĞRI MERKEZİ
0850 200 46 45

Hizmetlerimiz
Taksi İşletmeciliği
Ödeme Sistemleri
Online Taksi Reklamı
Taksi Çağrı Merkezi
Taksi
Otomatik Sipariş (Mary)
Call Center Sipariş
Abone Taksi Hizmeti
TaxiClick Programı
Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Basın Bültenleri
Basında Biz
Basın Materyalleri
Mevzuat
Linkler
Üyelikler
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Turizm Üyelik
İletişim
Bize Ulaşın
İletişim Formu
Kroki
IK
Site Haritası
  
İptal ve İade Koşulları Yasal Uyarı
 Her hakkı Taksinet A.Ş.'ye aittir. Copyright © 2015