Taksinet A.Ş.
Haberler
Bizden Haberler
Sektörel Haberler
 
Haberler Anasayfa > Haberler  
Foto Büyüt
İNTERNATİONAL EURASİAN FORUM “TAXİ 2014”

31.07.2014

      Conferance Point tarafından düzenlenen Avrasya Taksi Forumu 8-9 Ağustos 2014 tarihlerinde St. Petersburg Rusya'da taksi endüstrisinin farklı iş kollarının katılımıyla düzenleniyor.

Rusya Federasyonu organizasyonu Avrasya Taksi Forum katılımcısı Taksinet AŞ Genel Müdürü Birtan PABUÇCU'nun açıklamalarına göre 2013 yılında davetli olarak katıldığımız fuarının uluslararası taksi endüstrisi üzerine düzenlenecek konferans ve forumlarla,  taksi endüstrisinin gereksinimleri, sorunları ve çözümleri üzerinde gerçekleştirilmişti. Geçen yıllardan almış olduğumuz olumlu tepkiler ile bu yılda Rusya'da yapılan bu foruma katılıyoruz. dedi;

Fuar içeriğinde Rusya’da taksi işletmeciliği üzerine toplantılar düzenlenecek, bu forumda birde Taksinet AŞ stant açarak "Taksi İşletmeciliği, Yönetim Sistemi ve Teknoloji" konu başlıklı barko vizyon sunum gerçekleştirip yapılacak çalışmalar projeler hakkında bilgiler verecektir. Rusya federasyonundan katılacak bürokratlarda taksiler için yapılan yeni yasa tasarılarını görüşerek, tedarikçiler ve işletmeciler ile görüş alış verişin ‘de bulunacaktır.

Uluslararası katılımcı olarak Taxitronic markasının ve ürünlerinin ortadoğu distribitörü olarak Taksinet AŞ International Eurasian Forum TAXI , Rus ve Avrasya taksi pazarına TX40, TX52, TL70 Luminoso, SmartTDMARY, TaxiClickGOBOX-BTC Taksimetre ve diğer ürünlerini  tanıtacak.

İllegal taksi işletmelerinin önüne geçmek, taksi kayıtlarının oluşturulması taksilerdeki teknolojik oluşumlar üzerine dünya genelinde 18 ülke metropolün'de kullanılan %65 pazar payı ile dünya lideri Taxitronic markalı taksi çözümlerini sunacaktır. 8-9 Ağustos tarihlerin'de Rusya/St. Petersburg Crowne Plaza Airport Hotel’de düzenlenecek fuarda kurulacak olan standımıza bekleriz.

Web: INTERNATIONAL EURASIAN FORUM “TAXI”

pdf_indir Sunum ve Bülten 2013 yılına aittir.

Forum Sunum  |   Basın Bülteni

 

SPECIAL FOR PARTICIPANTS OF THE FORUM

"TAXİ 2014"

(August 8-9, 2014 - SAINT-PETERSBURG)

Crowne Plaza St. Petersburg Airport 4**** 196210, Russia, St. Petersburg, Startovaya street, 6 letter А Теl.: +7 (812) 240 4200 Fax: +7 (812) 240 4243 Е-mail: anna.kiyashko@ihg.comCrowne Plaza St.Petersburg Airport, 4 **** — the venue of the V International Forum "Taxi"
08 - 09 August 2013 , Sankt-Peterburg, Crowne Plaza St.Petersburg Airport, Startovaya ulica, 6 liter A (watch the map)

Crowne Plaza St.Petersburg Airport invites you into the world of business success and true comfort. The hotel offers spacious, stylish rooms, conference rooms, modulated by a panoramic restaurant, a cozy cafe and a bar round the clock.

The hotel has 294 rooms decorated in contemporary style and equipped with everything necessary for comfortable living and recreation. All hotel guests have free wi-fi. It also offers a modern solarium and complimentary fitness center with sauna, Russian sauna and fitness room round the clock. In the pleasant atmosphere of the fitness center everyone can relax and energize.

Hotel Crowne Plaza St. Petersburg Airport is located in close proximity to the airport with easy access to downtown and the magnificent suburbs of St. Petersburg. Free shuttle service to/from the city center and airport Pulkovo-1, 2, is organized for maximum comfort.

Shopping centers, as well as non-stop supermarket are located nearby.

 

 
İSBAK AŞ İŞORTAKLIĞI
Taksilerde "Yolcu Bilgi Ekranı" kısaca YBE olarak isimlendirdiğimiz sistemimizi İstanbul Büyük Şehir Belediyesi iştiraklerinden İSBAK AŞ tarafından yapılmakta olup sürekli geliştirilmektedir.
Devamı
Call Center Life Röportajımız
Dünya metropollerindeki taksi sistemi Taksinet ile Türkiye’ye geliyor.
Devamı
Taksi fiyatlarına zam geldi!
Taksi ücretlerine zam geldi. İstanbul'da taksimetre açılış ücreti 2,95 ₺'den 3,20 ₺'ye, kilometre başına ücret de 1,83 ₺'den 2 ₺'ye çıkartıldı.
Devamı
İNTERNATİONAL EURASİAN FORUM “TAXİ 2014”
Avrasya Taksi Forumu 8-9 Ağustos 2014 tarihlerinde St. Petersburg Rusya'da taksi endüstrisinin farklı iş kollarının katılımıyla düzenleniyor.
Devamı
TAXİCLİCK Web Sitesi Artık Türkçe
Taksi çağrı yöntemlerinden akıllı telefon uygulaması olan TAXİCLİCK artık tüm dünya genelinde Türkçe dil seçeneği ile hizmete sunulmuştur.
Devamı
Görme Engelliler için Sesli Taksimetre...!
Altı Nokta Körler Derneği ile Taksinet A.Ş., görme engellilerin daha rahat taksi hizmeti almaları için taksimetre protokol anlaşması imzaladı.
Devamı
Taksinet A.Ş. Kurumsal Tanıtım Filmi Yayınlandı.
Taksinet AŞ "Türkiyede ilk profesyonel taksi işletim sistemini dünyada 18 büyük metropol ile enteğre olarak çalıştırmaktadır."
Devamı
TaksinetKart Tanıtımı Yapıldı.
TaksinetKart tanıtımı Kağıthane Şoförler Odası yemeğinde yapıldı. Üye kayıtları alınmaya başlandı.
Devamı
Taksiler Avrupa Standartlarına Kavuşuyor.
Taksilerde yüksek teknoloji artık Türkiye'de taksi hizmetinde yeni bir pencere açılıyor.
Devamı
Taksinet AŞ 2014 Kataloğlarımız..
2014 yılı için tasarlanan kataloğlarımız tüm İstanbul taksi duraklarına dağıtıldı.
Devamı
Taksinet AŞ | Rusya Taxi Forumunda Türkiye'yi Temsil Etti.
Conferance Point tarafından düzenlenen Avrasya Taksi Forumu 8-9 Ağustos Rusya'da taksi endüstrisinin...
Devamı
 
 
bilgi@taksinet.com.tr E-Posta adresimizden, iletişim formundan veya 08502004645 müşteri destek hattımızdan bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. -    FacebookTwitterLinkedinBlogGoogle

TAKSİ ÇAĞRI MERKEZİ
0850 200 46 45

Hizmetlerimiz
Taksi İşletmeciliği
Ödeme Sistemleri
Online Taksi Reklamı
Taksi Çağrı Merkezi
Taksi
Otomatik Sipariş (Mary)
Call Center Sipariş
Abone Taksi Hizmeti
TaxiClick Programı
Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Basın Bültenleri
Basında Biz
Basın Materyalleri
Mevzuat
Linkler
Üyelikler
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Turizm Üyelik
İletişim
Bize Ulaşın
İletişim Formu
Kroki
IK
Site Haritası
  
İptal ve İade Koşulları Yasal Uyarı
 Her hakkı Taksinet A.Ş.'ye aittir. Copyright © 2015