Taksinet A.Ş.
Haberler
Bizden Haberler
Sektörel Haberler
 
Haberler Anasayfa > Haberler  
Foto Büyüt
Taksiler Avrupa Standartlarına Kavuşuyor.

02.12.2013

Taksinet AŞ Genel Müdürü Birtan PABUÇCU; Pilot olarak uzunca bir süredir çalışmalarını yürüttüğümüz çalışmalar tamamlanarak saha çalışmalarına başlıyoruz. Taksiler hiç bir ücret ödemeden sahip olacakları sistemin tamamen yakıt promosyonları ile karşılanacağının bilgisini verdi;

Yıllardır  ve halen taksi esnafımızın tek şikayeti vardır. "Sahip çıkanımız yok" işte şimdi avrupai bir sistem olan fakat türk mühendislerinin katkıları ile geliştirilen "Yeni Nesil Taksicilik" dönemi başlıyor.

Bu teknoloji ye sahip olan taksilerimiz tamamen teknolojinin getirdiği artıları kazanmış müşterilerine daha kaliteli hizmet vermiş olacaklar. Bu teknoloji ile ayrıca karlılıklarını artıracaklardır.

Şöyleki; Taksilerin içerisine araç içi donanım olarak adlandırdığımız İspanyol ve Türk mühendislerinin çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ve bunuda proje kapsamında taksilere extra ücret ödemeden araç montajı yapılacak sistemlerdir.

1) Gobox BTC modeli yeksek teknoloji dünyada başka bir örneği olmayan 9 cihazın tek bir cihazda toplanmış hali olan "Yeni Nesil Taksimetre"

2) Yolcu için bir çok bilgilendirmde bulunan "Yolcu Bilgi Ekranı" (YBE) bu ekran ile turistler çağrı merkezini arıyarak bilgi ala bilecek, müşterilerimiz trafik yoğunluk haritası ile anlık olarak trafik yogunluğu dışındaki güzerğahları tercih edebilecek, Taksi şoförünün sicil bilgisini, taksi plakasını, taksinin anlık hız bilgisini, taksimetre ücretini bu ekran aracılığı ile görüp bu ekranda online olarak yayınlanacak reklamları izleyip taksi müşterisi reklam veren firmaların indirimlerinden yararlanarak Taksinet AŞ'nin bu reklamları izleyen veya oy kullanan taksi müşterilerine vereceği "YolPuan" ile çeşitli hediyelerde kazana bileceklerdir.

3) Üç fonksiyonlu "Taksi  Tepe Lambası" müşteriler gece veya gündüz tepe lambasında yanan ışığa göre taksinin Dolu-Boş oladuğunu görebilecektir.

4) "TaksinetKart" Taksici ve müşterilerine yönelik çıkarttığımız kart ile başta gıda harcamaları olmak üzere bir çok sektörde aslında indidirm kartı olarak ta kullanıla bilecektir. Üye taksilerden dağıtılacak bu kartlarımız sisteme üye olan her bir müşteri için taksi sücüne prim kazandıracak olup, müşterilerin puan kazanmasına, beklemeden taksi bulmasına, şirketlerin personellerine sağladığı bu kart ile muhasebelerinin kontrol altına ala bilecektir. Taksi işletmecilerinin yakıt indidirmlerini nakit olarak geri ala bilecekleri kart üzerinde yapacakları her türlü alışverişten puan karşılığı nakit indirimlerde alarak giderlerini azalttıkları gibi gelirlerini artıracaklardır.

Sistemin Taksi Duraklarına Faydaları

Araçlara uygulayacağımız bu teknolojik sistem bizim sistemimizde teknolojik bir alt yapı içerisinde çalışacaktır. Yani; Anlaşmalarımızı yapacağımız taksi duraklarına pos cihazı alt yapısı kurarak her bir taksi durağının artık kontör, fatura ödeme merkezi ve TaksinetKart yükleme merkezi haline getirerek durakların kazançlarının artırılmasını hedefleyerek duraksız çalışan taksilerinin azalmasını sağlamaktır.

Taksicinin Yeni Taksi Sisteminden kazançları; 1) Çağrı merkezinden en yakın taksiye müşteri temini 2) bulunduğu duraktan uzakta olan taksinin boş dönmesini önlemek üzere karşılıklı müşteri seferleri 3) TaksinetKart  avantajları ile müşteri kitlesi (4.500.000 müşteri) 4) Akıllı telefon İOS, Android ve Windos8 masa üstü uygulamasıda olan TaxiClick uygulamamızla dünya geneli 26.000.000 müşteri 5) YBE yer alacak çeşitli reklamlardan sağlanacak gelirlerin taksi işletmecisi ve sürücü ile payşaşımı 6) Mali kaydı olamaya "Taksi Bilgi Fişi" vererek müşteri güvenin ve tercihinin sağlaması 7) Taksi müşteri memnuniyetinin ve tercihinin sağanması ile iş potansiyelinin artırılması 8) Yakıt promosyonun taksiyi işleten işletmecinin karı haline getirilmesi 9) Abone müşterileri 10) Taksi müşterilerinin "Yol Puan" kazanması ve puanları ile Takinet AŞ hediyelerinden kazanımları 11) Taksinet AŞ işletme modeli ve kanpanyalarından faydalanma 12) İleriye dönük Taksinet AŞ taksi hizmet birimleri ile yedek parça ve tamirde devrim niteliğinde taksi karlılığının artırılması. Taksiler Avrupai standartlarda çalışma koşullarına kavuşarak hizmet verecek fakat şimdilik bu kadar ama son değil hizmette sınır tanımayız... 18.11.2013 pazartesiden itibaren başvuruları alıyoruz. Taksi esnafımız teknoloji ile buluşup müşteri memnuniyetini karşılayarak kazanç verimliliğini artıracaktır. Sadece yakıt promosyon garantisi vererek banka taksitlerini Petrol OfisiTaksinet Teknoloji Aş garantisi ile üstelik reklam ve diğer gelirler ile aylık kazançlarını artırarak.

Başvurular için : 0850 201 02 02

 
İSBAK AŞ İŞORTAKLIĞI
Taksilerde "Yolcu Bilgi Ekranı" kısaca YBE olarak isimlendirdiğimiz sistemimizi İstanbul Büyük Şehir Belediyesi iştiraklerinden İSBAK AŞ tarafından yapılmakta olup sürekli geliştirilmektedir.
Devamı
Call Center Life Röportajımız
Dünya metropollerindeki taksi sistemi Taksinet ile Türkiye’ye geliyor.
Devamı
Taksi fiyatlarına zam geldi!
Taksi ücretlerine zam geldi. İstanbul'da taksimetre açılış ücreti 2,95 ₺'den 3,20 ₺'ye, kilometre başına ücret de 1,83 ₺'den 2 ₺'ye çıkartıldı.
Devamı
İNTERNATİONAL EURASİAN FORUM “TAXİ 2014”
Avrasya Taksi Forumu 8-9 Ağustos 2014 tarihlerinde St. Petersburg Rusya'da taksi endüstrisinin farklı iş kollarının katılımıyla düzenleniyor.
Devamı
TAXİCLİCK Web Sitesi Artık Türkçe
Taksi çağrı yöntemlerinden akıllı telefon uygulaması olan TAXİCLİCK artık tüm dünya genelinde Türkçe dil seçeneği ile hizmete sunulmuştur.
Devamı
Görme Engelliler için Sesli Taksimetre...!
Altı Nokta Körler Derneği ile Taksinet A.Ş., görme engellilerin daha rahat taksi hizmeti almaları için taksimetre protokol anlaşması imzaladı.
Devamı
Taksinet A.Ş. Kurumsal Tanıtım Filmi Yayınlandı.
Taksinet AŞ "Türkiyede ilk profesyonel taksi işletim sistemini dünyada 18 büyük metropol ile enteğre olarak çalıştırmaktadır."
Devamı
TaksinetKart Tanıtımı Yapıldı.
TaksinetKart tanıtımı Kağıthane Şoförler Odası yemeğinde yapıldı. Üye kayıtları alınmaya başlandı.
Devamı
Taksiler Avrupa Standartlarına Kavuşuyor.
Taksilerde yüksek teknoloji artık Türkiye'de taksi hizmetinde yeni bir pencere açılıyor.
Devamı
Taksinet AŞ 2014 Kataloğlarımız..
2014 yılı için tasarlanan kataloğlarımız tüm İstanbul taksi duraklarına dağıtıldı.
Devamı
Taksinet AŞ | Rusya Taxi Forumunda Türkiye'yi Temsil Etti.
Conferance Point tarafından düzenlenen Avrasya Taksi Forumu 8-9 Ağustos Rusya'da taksi endüstrisinin...
Devamı
 
 
bilgi@taksinet.com.tr E-Posta adresimizden, iletişim formundan veya 08502004645 müşteri destek hattımızdan bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. -    FacebookTwitterLinkedinBlogGoogle

TAKSİ ÇAĞRI MERKEZİ
0850 200 46 45

Hizmetlerimiz
Taksi İşletmeciliği
Ödeme Sistemleri
Online Taksi Reklamı
Taksi Çağrı Merkezi
Taksi
Otomatik Sipariş (Mary)
Call Center Sipariş
Abone Taksi Hizmeti
TaxiClick Programı
Medya
Foto Galeri
Video Galeri
Basın Bültenleri
Basında Biz
Basın Materyalleri
Mevzuat
Linkler
Üyelikler
Bireysel Üyelik
Kurumsal Üyelik
Turizm Üyelik
İletişim
Bize Ulaşın
İletişim Formu
Kroki
IK
Site Haritası
  
İptal ve İade Koşulları Yasal Uyarı
 Her hakkı Taksinet A.Ş.'ye aittir. Copyright © 2015